Профіль компанії

Компанія заснована  в 1983 році в Кілкісі, Греції. KLEEMANN є однією з найбільших компаній по виробництву ліфтового обладнання на європейському та світовому ринках, яка виробляє всі типи пасажирських та вантажних ліфтів, ескалаторів, траволаторів, пропонує рішення в області судноплавства та паркувальних систем. Компанія продає свою продукцію в більше ніж 100 країнах.

KLEEMANN – це інновації в області дизайну і технологій, гнучкість та революційні рішення, якість продуктів, спеціальні послуги та підтримка.

Інтегровані виробничі потужності, кваліфіковані співробітники, сучасні IT-системи та матеріально-технічна підтримка дозволяють KLEEMANN гарантувати надійні, високо персоналізовані рішення, незалежно від задачі.

Точне налагодження між нашими управлінськими командами та іншими зацікавленими сторонами дозволяє нам створювати і підтримувати міцні, довгострокові відносини з нашими клієнтами та забезпечувати надійні послуги у всьому світі.

KLEEMANN пишається своєю глобальною торговою маркою згідно з стандартами якості, прогресивним технічним та ринковим знанням та інноваційними дослідженнями.