Бачення, місія та цінності

В KLEEMANN ми прагнемо діяти з усією відповідальністю та лояльністю до наших співробітників, клієнтів, користувачів і всіх партнерів.  Ми приділяємо пріоритетну увагу прозорості та стійкому зростанню, щоб створити додаткову цінність як для суспільства, так і для більш широкого середовища, в якому ми працюємо.

Наше бачення

Ми є світовим лідером у виробництві ліфтів. Ми добиваємось постійного росту та успіху, інвестуючи гроші в інновації, інфраструктуру та наших співробітників.

Наша місія

Ми – міжнародна компанія, що впроваджує інновації, інвестує в наших людей, розвивається, прагне до виключного досвіду роботи з клієнтами через особистісний підхід.

Наші цінності

Наші цінності являються невід’ємною частиною нашої компанії. Вони відображені в нашій моделі управління і в цілому ряді операцій, в рамках ініціатив, які ми щоденно здійснюємо.

Безпека

Ми дотримуємось всіх необхідних заходів щодо здоров’я та безпеки наших співробітників, клієнтів та користувачів.

Довіра

Ми робимо те, що говоримо, і говоримо те, що робимо. Ми довіряємо нашим людям та їх здібностям. В KLEEMANN ми єдиний фронт. Ми всі узгоджені один з одним і з нашим баченням.

Увага до людей

Благополуччя наших колег та клієнтів має для нас велике значення. Ми інвестуємо в сили зв’язку між компанією та її персоналом. Ми по-справжньому захоплені тим, що робимо і намагаємося створювати можливості для особистісного та професійного розвитку усіх наших підрозділів.